Materace kieszeniowe

Jest 10 produktów.

Zapomnij o skrzypiących sprężynach podczas każdego ruchu w nocy. Z nami prześpisz całą noc dzięki oferowanemu przez nas najwyższemu poziomowi komfortu. Nasz sklep zajmuje się dostarczaniem niezwykle wygodnych i tanich materacy kieszeniowych, które stanowią ulepszoną, unowocześnioną wersję modeli sprężynowych. Stają się one coraz to bardziej popularnym produktem, szczególnie w naszym sklepie. Wybierane są najczęściej ze względu na to, że punktowo dostosowują się one do ułożenia ciała podczas snu.

Dostępne w naszym sklepie tanie materace kieszeniowe złożone są ze sprężyn, które schowane są w specjalnych “komórkach”, które zapobiegają ich odkształcaniu się podczas snu, jak i zapobiegają ich ocieraniu się o siebie, co w modelach sprężynowych wywoływało nieprzyjemne zgrzyty i skrzypienie. Było to szczególnie uciążliwe podczas mimowolnych ruchów podczas snu i przeszkadzało w komfortowym zasypianiu. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, aby budzić się w pełni sił, wybierz nasze produkty i zaśnij na całą noc!

Skorzystaj z naszego sklepu z tanimi materacami kieszeniowymi, które cechują się najwyższym poziomem trwałości a co za tym idzie, będą służyć Ci przez naprawdę długi czas. Ponadto są one o wiele zdrowsze, dla osób, które zdecydują się na ich zakup.

550,00 zł

Materac łączy w sobie 7 stref komfortu, które zapewniają sprężyny kieszeniowe dodatkowo z jednej strony zastosowano 3cm pianki wysokoplastycznej o właściwościach antyalergicznych, oraz piankę termoelastyczną z drugiej strony która pod wpływem ciepła idealnie dopasowuje się do naszego kształtu ciała.

sztuk
660,00 zł

Materac sprężynowy kieszeniowy o 7 sterfach twardości zawiera wysokiej jakości piankę poliuratenową 3 cm o gęstości 28kgm3, jednostronnie matę kokosową 1cm, a z drugiej strony 2 cm lateksu o gęstości 65kg m3 . Materac ergonomicznie dopasowuje się do kształtu ciała, ma właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Mata kokosowa zapobiega odkształcaniu...

sztuk
700,00 zł

Samos to materac obustronnie obłożony 3cm warstwą lateksu i przekładką tapicerską .Lateks nadaje mu sprężystości i sprawia, że w połączeniu z 7-strefowymi sprężynami kieszeniowymi reagującymi na punktowy nacisk, kręgosłup jest optymalnie podparty podczas snu. Materac ma właściwości ortopedyczne i antyalergiczne.

sztuk
680,00 zł

W materacu zastosowano jednostronnie warstwę lateksu o grubości 3cm charakteryzującą się wysoką trwałością i elastycznością. Z drugiej strony materac posiada 3cm piankę termoelastyczną, która reaguje nie tylko na nacisk ciała, ale także na jego temperaturę i pod wpływem tych czynników idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, dając świetne właściwości...

sztuk
590,00 zł

Materac składa się z 3cm warstwy pianki wysokoelastycznej, 3cm lateksu i elastycznego wkładu sprężyn kieszeniowych 7- strefowych, dodatkowo obłożonych przekładką tapicerską. Nowoczesna pianka wysokoelastyczna sprawia, że materac jest sprężysty ,punktowo dopasowuje się do kształtu ciała, a warstwa lateksu posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne

sztuk
550,00 zł

Materac obłożony jest dwustronnie wyjątkowo sprężystą i odporną na odkształcanie pianką wysokokelastyczną o grubości 4cm. Dzięki swojej nowoczesnej strukturze uzyskuje lepsze parametry elastyczności. W połączeniu z 7- strefowymi sprężynami kieszeniowymi, przekładką tapicerską materac zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa.

sztuk
640,00 zł

Materac posiada wkład sprężyn 7 STREFOWYCH wykonanych z elastycznego drutu umieszczonych w materiałowych kieszonkach. Obłożony jest obustronnie wyjątkowo sprężystą i odporną na odkształcanie pianką termoelastyczną.Ważnym parametrem tej pianki jest jej wrażliwość na temperaturę. Powoduje to, że materac dopasowuje się do naturalnych kształtów ciała ,...

sztuk
660,00 zł

Materac sprężynowy kieszeniowy o 7 sterfach twardości po obu stronach zawiera wysokiej jakości wyjątkowo sprężystą i trwałą na odkształcanie 3cm piankę poliuretanową. Jednostronnie zastosowano 2 cm warstwę lateksu charakteryzującą się elastycznością punktową oraz właściwościami antybakteryjnymi i antygrzybicznymi.

sztuk
570,00 zł

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe 7-strefowe obłożone przekładką tapicerską. Dodatkowo z obu stron zastosowano piankę poliuretanową 4cm oraz warstwę owczej wełny i bawełny. Bawełna posiada właściwości absorpcji wilgoci, zapewniając bardzo dobrą wentylację. Owcza wełna ma właściwości termiczne - pochłania ciepło.W sezonie jesienno-zimowym zaleca...

sztuk
420,00 zł

Materac wykonany jest ze sprężyn kieszeniowych 7- strefowych, obustronnie obłożonych przekładką tapicerską oraz pianką poliuratenową o grubości 3 cm i gęstości 28kg m3. Materac dopasowuje się punktowo do kształtu ciała, gwarantuje wysoki komfort i wygodę, posiada właściwości antyalergiczne.  

sztuk
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Brak szablonu dla modułu leomanagewidgets

Newsletters

Scroll To Top