Inne materace i artykuły

Jest 1 produkt.

Zależy nam na tym, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, dlatego poza materacami, oferujemy także inne, dodatkowe akcesoria, które są bardzo przydatne w codziennym funkcjonowaniu. Należą do nich głównie nakładki.

Te dostępne w naszej ofercie, w zależności od modelu mogą mieć różne funkcje, a co za tym idzie w pełni odpowiedzieć na potrzeby użytkownika. Wyróżnić możemy nakładki zmiękczające lub utwardzające, które wystarczy nałożyć na stary materac i w ten sposób znacznie poprawić sobie jakość snu. Takie skorygowanie powierzchni sprawia, że materac lepiej dopasowuje się do ciała i jest trochę wyższy.

Doskonale wiemy, że każde łóżko jest inne, dlatego oferujemy modele w dwóch rozmiarach, małym o wielkości 90/200 cm oraz dużym 180/200 cm, dzięki czemu bez trudu wybierzesz odpowiedni dla siebie. Natomiast pokrowce można kupić w wersji standard, standard 2, aloe vera, amicor, blackline, kashmir, silver, soya oraz silk. Decyzja należy do Ciebie! Nie zwlekaj i zamów jeszcze dziś!

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Brak szablonu dla modułu leomanagewidgets

Newsletters

Scroll To Top