Legenda

bonel_kieszeniowe.png Formatki kieszonkowe bezkompromisowo realizują idee elastyczności punktowej. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce wykonanej z tkaniny polipropylenowej co w szczególności powoduje ciszę pracy sprężyn. Rzędy formatki sklejone są w części środkowej sprężyny. Sprężyna uzyskuje w ten sposób elastyczność punktową co pozwala na doskonałe dopaswanie się formatki do kształtu i ciężaru ciała w czasie snu. Dodatkowe pokrycie formatki z dwóch stron tkaniną zabezpiecza przed wciskaniem się pianki oraz tkaniny tapicerskiej bądź materacowej.
filc.png Warstwa ochronna stosuje się jako warstwa ochronna znajdująca się bezpośrednio na sprężynach. Filc jest wyrobem włókienniczym otrzymywanym w procesie spilśniania. Duża sztywność, wysoka wytrzymałość, amortyzuje i zabezpiecza przed uszkodzeniem mebli miękkich, duża odporność na ścieranie. 
kokos.png Mata kokosowa ma właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne. Włókna kokosowe zapobiegają powstawaniu odleżyn, wchłaniają i absorbują wodę oraz pot człowieka, wspomagając jednocześnie i regulując naturalny przepływ powietrza wewnątrz materaca. Maty kokosowe polecane są osobom ze skłonnością do alergii, narażonym na odleżyny oraz ceniącymi odpowiednią twardość materaca, która ma bardzo korzystny wpływ na zdrowy sen.
latex.png Materace lateksowe to akcesoria sypialniane coraz częściej uznawane za najlepsze i najwygodniejsze wyroby na rynku. Pianka lateksowa otrzymywana jest podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Materacem lateksowym przeważnie nazywa się każdy produkt, który zawiera nawet odrobinę mleczka kauczukowego.
latex_green_line.png Materace lateksowe green line to akcesoria sypialniane coraz częściej uznawane za najlepsze i najwygodniejsze wyroby na rynku. Pianka lateksowa otrzymywana jest podczas połączenia lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Materacem lateksowym przeważnie nazywa się każdy produkt, który zawiera nawet odrobinę mleczka kauczukowego. W skład wchodzi 100% zielony lateks inspirowany naturą.
pianka.png Pianka typu T zbudowana jest z poliuretanów i powstaje w wyniku wykorzystania procesu swobodnego spieniania, który nie ma wpływu na redukcję i zubożenie warstwy ozonowej w atmosferze. Pianka którą oferujemy jest standardową, elastyczną pianką, najpowszechniej używaną spośród wszystkich tworzyw piankowych PUR.
pianka_termoelastyczna.png Pianka termoelastyczna Zaawansowana technologicznie pianka, która zapewnia materacowi jedyny w swoim rodzaju komfort i „oddychalność”. Modele wykonane z tego materiału to unikalny rodzaj, powstały w odpowiedzi na ciągłe poszukiwania tego, co może być jeszcze wygodniejsze. Pianka termoelastyczna reaguje nie tylko na nacisk ciała, ale też na jego temperaturę i pod wpływem tych czynników idealnie dopasowuje się do kształtów ciała, dając świetne właściwości ortopedyczne. Ten typ pianki nazywany jest często pianką leniwą, lub viskoelastic.
pianka_termoelastyczna_profilowana.png Pianka termoelastyczna profilowana Zaawansowana technologicznie pianka profilowana, która zapewnia materacowi jedyny w swoim rodzaju komfort i „oddychalność”. Modele wykonane z tego materiału to unikalny rodzaj, powstały w odpowiedzi na ciągłe poszukiwania tego, co może być jeszcze wygodniejsze. Pianka termoelastyczna reaguje nie tylko na nacisk ciała, ale też na jego temperaturę i pod wpływem tych czynników idealnie dopasowuje się do kształtów ciała, dając świetne właściwości ortopedyczne. Ten typ pianki nazywany jest często pianką leniwą, lub viskoelastic.
pianka_wysokoelastyczna.png Pianka wysokoelastyczna materac wykonany z pianki wysokoelastycznej zapewnia wygodne podparcie, co sprzyja rozluźnieniu ciała. Tworzywo to jest lekkie, co pozwala materac łatwo obrócić na drugą stronę. Aktywną wentylację zapewnia struktura, w której zawiera się system otworów. Materace wykonane z tej pianki charakteryzują się dobrą żywotnością.
blackline_male.pg

Black Line:

Pokrowiec Black Line jest atrakcyjny, gładki i przyjemny w dotyku. Posiada właściwości antyalergiczne, dzięki którym sen jest zdrowszy, a ciało bardziej wypoczęte. Jest przewiewny, ciepły, pikowany włóknem klimatyzującym. Przeznaczony do prania w temperaturze 400C, zastosowanie zamka rozdzielczego ułatwia utrzymanie higieny.

aloe_vera_male.pg

Aloe Vera:

Wykonany z włókien naturalnych, pikowany z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu, ma właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Działa regeneracyjnie, pielęgnuje skórę i wspomaga ukrwienie. W skład tkaniny wchodzi 25% bawełny 75% poliestru z dodatkiem aloesu. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy co ułatwia szybkie zdjęcie i pranie w temperaturze do 400C.

amicor_male.pg

Amicore :

Pokrowiec wykonany z dzianiny, pikowany, szczególnie zalecany alergikom. Jest skuteczny w profilaktyce z alergenami, delikatny i miły w dotyku. Posiada zamek rozdzielczy który umożliwia łatwe i szybkie zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze do 400C.

kashmir_male.pg

Kaszmir:

Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości dzianiny pikowanej włóknem klimatyzującym. Jest bardzo elegancki posiada gładką połyskującą powierzchnię. Ma miły delikatny dla ciała jedwabisty dotyk. Pokrowiec Kaszmir posiada bardzo dobrą zdolność do utrzymywania ciepła. Dzięki zastosowaniu siatki 3D jest przewiewny, a wymiana powietrza w materacu odpowiednia. Zastosowanie zamka rozdzielczego ułatwia zdjęcie pokrowca i pranie w temperaturze do 400C.

solk_male.pg

Silk Jedwab:

Wykonany z wysokiej jakości dzianiny pikowanej włóknem klimatyzującym o wysokiej gramaturze, dzięki zastosowaniu paska klimatyzującego 3D pokrowiec jest wentylowany, a wymiana powietrza w materacu jest bardzo dobra. Pokrowiec ma elegancką pikowaną powierzchnię, a duża ilość włókien jedwabiu nadaje połysk. W skład materiału wchodzi 35% jedwabiu i 65% poliestru. Zamek rozdzielczy umożliwia szybkie i łatwe zdjęcie pokrowca i pranie w temperaturze do 400C.

silver_male.pg

Silver:

Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości dzianiny, pikowany włóknem antyalergicznym o gramaturze 150 g/m2. Posiada właściwości antyalergiczne, dostosowane do naturalnej flory skóry człowieka. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze do 40oC. W skład pokrowca wchodzi 1% srebrnej nitki 2% bawełny i 97% poliestru. Srebrna nitka powoduje rozładowanie nagromadzonych ładunków elektorstatyczn

soya_male.pg

Soya:

Pokrowiec Soya wykonany jest z materiałów przyjaznych środowisku. Tkaninę tę uzyskuje się podczas procesu tłoczenia ziaren soi. Dzięki naturalnym włóknom materiał jest miękki, delikatny, a zarazem wytrzymały. Dodatkowo pokrowiec posiada siatkę 3D dzięki której jest lepiej wentylowany i bardziej przewiewny. Zamek rozdzielczy umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze do 400C. Tkanina posiada Certyfikat ECO-TEX Standard 100.

standart_male.pg

Standard:

Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości dzianiny poliestrowej o gramaturze 200g/m2. Pikowany włóknem klimatyzującym, ma właściwości antyalergiczne oraz antygrzybczne. Jest miękki przewiewny i funkcjonalny. To pokrowiec uniwersalny, który sprawdza się przy zakupie każdego materaca. Posiada zamek w kształcie litery U, który można prać w temperaturze 300C.

standart2_male.pg

Standard:

Pokrowiec wykonany z wysokiej jakości dzianiny poliestrowej o gramaturze 200g/m2. Pikowany włóknem klimatyzującym, ma właściwości antyalergiczne oraz antygrzybczne. Jest miękki przewiewny i funkcjonalny. To pokrowiec uniwersalny, który sprawdza się przy zakupie każdego materaca. Posiada zamek w kształcie litery U, który można prać w temperaturze 300C.


Brak szablonu dla modułu leomanagewidgets

Newsletters

Scroll To Top