Termoelastyczne 

Jest 4 produktów.
850,00 zł

Górna warstwa materaca to innowacyjna pianka termoelastyczna o grubości 7cm, która idealnie dopasowuję się kształtu ciała pod wpływem nacisku i temperatury. Zastosowana pianka wysokoelastyczna stanowi dolną warstwę matera cechuje ją wygoda, odporność na odkształcenia i doskonała wentylacja.

sztuk
850,00 zł

Materac łączy w sobie piankę wysokoelastyczną o grubości 16cm oraz piankę termoelastyczną profilowaną o grubości 6cm. Zastosowanie łączenia pianek daje znakomity efekt w postaci sprężystości i elastyczności , wykazuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała oraz wyższy komfort snu.

sztuk
1 200,00 zł

Materac Milos to 15cm warstwy wyjątkowo elastycznej pianki Hr która stanowi rdzeń materaca obłożona jest z jednej strony modelowaną pianką Visco o strukturze nadającej ciału idealne podparcie zapewniające właściwy kształt kręgosłupa. Lateks zastosowany z drugiej strony gwarantuje wysoki komfort oraz zdrowy sen dzięki swoim właściwością antyalergicznym.

sztuk
1 300,00 zł

Materac Santorym wykonany z 16 cm warstwy lateksu o dużej elastyczności punktowej, który charakteryzuje się wytrzymałością i sprężystością a perforowana struktura zapewnia lepszą cyrkulację powietrza. Dodatkowo Lateks obłożony 6cm pianką termoelastyczną profilowaną reagującą na zmianę temperatury. Dzięki temu połączeniu materac zapewnia wygodę , komfort...

sztuk
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Brak szablonu dla modułu leomanagewidgets

Newsletters

Scroll To Top