Materace termoelastyczne

Jest 4 produktów.

Sen jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania, odpowiednia liczba godzin oraz wygodne łóżko potrafią zdziałać cuda, dlatego też tak ważny jest wybór właściwego materaca. W naszym asortymencie dostępne są modele termoelastyczne, których cechą charakterystyczną jest wysoka sprężystość. Dzięki niej powierzchnia jest miękka i doskonale dopasowuje się do ciała, co pozytywnie wpływa na komfort podczas snu.

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości materace dwustronne termoelastyczne, które doskonale sprawdzą się, zwłaszcza w przypadku osób mających problemy z kręgosłupem, a także skarżących się na bóle stawów. Tym co wyróżnia je na tle innych tego typu modeli jest brak punkowego ucisku, z którym mamy do czynienia śpiąc, np. na rozkładanych sofach czy kanapach.

W zależności od modelu oferowane produkty dostępne są w kilku różnych rozmiarach, dzięki czemu bez trudu dopasujesz je do ramy swojego łóżka. Natomiast ich specjalnie zaprojektowana struktura skutecznie przepuszcza powietrze, niwelując tym samym wilgoć. Wybierz swój ulubiony model.

850,00 zł

Górna warstwa materaca to innowacyjna pianka termoelastyczna o grubości 7cm, która idealnie dopasowuję się kształtu ciała pod wpływem nacisku i temperatury. Zastosowana pianka wysokoelastyczna stanowi dolną warstwę matera cechuje ją wygoda, odporność na odkształcenia i doskonała wentylacja.

sztuk
850,00 zł

Materac łączy w sobie piankę wysokoelastyczną o grubości 16cm oraz piankę termoelastyczną profilowaną o grubości 6cm. Zastosowanie łączenia pianek daje znakomity efekt w postaci sprężystości i elastyczności , wykazuje znacznie lepsze parametry podtrzymywania ciała oraz wyższy komfort snu.

sztuk
1 200,00 zł

Materac Milos to 15cm warstwy wyjątkowo elastycznej pianki Hr która stanowi rdzeń materaca obłożona jest z jednej strony modelowaną pianką Visco o strukturze nadającej ciału idealne podparcie zapewniające właściwy kształt kręgosłupa. Lateks zastosowany z drugiej strony gwarantuje wysoki komfort oraz zdrowy sen dzięki swoim właściwością antyalergicznym.

sztuk
1 300,00 zł

Materac Santorym wykonany z 16 cm warstwy lateksu o dużej elastyczności punktowej, który charakteryzuje się wytrzymałością i sprężystością a perforowana struktura zapewnia lepszą cyrkulację powietrza. Dodatkowo Lateks obłożony 6cm pianką termoelastyczną profilowaną reagującą na zmianę temperatury. Dzięki temu połączeniu materac zapewnia wygodę , komfort...

sztuk
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Brak szablonu dla modułu leomanagewidgets

Newsletters

Scroll To Top