Wysokoelastyczne 

Jest 5 produktów.
820,00 zł

Dwuwarstwowy materac wykonany z pianki wysokoelastycznej o grubości 16cm i warstwy lateksu o grubości 4cm . Podstawę materaca stanowi pianka wysokoelastyczna o zwiększonej sprężystości i elastyczności. Górną warstwą jest lateks który umożliwia swobodną wymianę powietrza i ciepła co podnosi walory higieniczne i antyalergiczne.

sztuk
980,00 zł

Rdzeń materaca wykonany z pianki wysokoelstycznej o wyjątkowej sprężystości i odporności na odkształcenia. Zewnętrzna warstwa materaca to pianka termoelastyczna reagująca na temperaturę która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Z drugiej strony zastosowana 3 centymetrowa warstwa lateksu umożliwia swobodną wymianę powietrza i ciepła co powoduje że...

sztuk
790,00 zł

W materacu Chios zastosowano piankę wysokoelastyczną o wyjątkowej sprężystości i elastyczności która daje wysoki komfort snu. Zewnętrzna warstwa wykonana z Lateksu o grubości 4cm, sprawia że materac ma dużą elastyczność punktową oraz trwałość przez wiele lat.

sztuk
1 170,00 zł

18cm pianki wysokoelasycznej o gętości 50kgm3 o niespotykanej elastyczności i wytrzymałości na wszelkie odkształcenia z właściwościami antyalergicznymi oraz, ortopedycznymi zastosowana z zielonym profilowanym 3cm lateksem inspirowanym naturą zapewnia idealne podparcie całego ciała podczas snu, dba o właściwy kształt naszego kręgosłupa oraz dzięki zawartym...

sztuk
650,00 zł

Materac Siros to warstwa innowacyjnej pianki wysokoelastycznej, która nie tylko zapewnia wysoki komfort snu jest wytrzymała i elastyczna ale również posiada właściwości antybakteryjne oraz antyalergiczne i w połączeniu z modelowana pianką Visco o grubości 5cm która reaguje na ciepło dopasowując się do naszego ciała gwarantuje najwyższy komfort snu.

sztuk
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Brak szablonu dla modułu leomanagewidgets

Newsletters

Scroll To Top